Ons team

Onze coöperatie en mensen

Maak kennis met de consultants van Q-logic.
De consultants van Q-logic herken je. Ze zijn deskundig, ondernemend, doen dingen vaak net iets anders, slimmer en zijn altijd bereid om extra stappen te zetten voor opdrachtgevers en kandidaten. En daar zijn we trots op.

Mirjam van Mameren
Associate / Senior Consultant Finance
M: m.vanmameren@q-logic.nl
T: 06 15 59 92 46

Bart Koekman
Associate / Senior Consultant Finance
M: b.koekman@q-logic.nl
T: 06 3197 4075

Niek Tijhaar
Partner / Managing Consultant Finance
M: n.tijhaar@q-logic.nl
T: 06 4795 9439

Raymond van Bladel
Partner / Managing Consultant Finance
M: r.van.bladel@q-logic.nl
T: 06 2934 9894

Nelleke van der Horst
Partner / Managing Consultant Finance
M: n.vanderhorst@q-logic.nl
T: 06 5414 2881

Lucas Voordijk
Partner / Managing Consultant Finance
M: l.voordijk@q-logic.nl
T: 06 1021 0516

Reinier van Leeuwen
Partner / Managing Consultant Finance
M: r.vanleeuwen@q-logic.nl
T: 06 2833 1203

Jordy Karlas
Associate / Consultant Finance
M: j.karlas@q-logic.nl
T: 06 14122355

Josje van der Niet
Associate / Senior Consultant Sales IT
M: j.vanderniet@q-logic.nl
T: 06 1541 4112

Manon Onrust
Partner / Managing Consultant Sales
M: m.onrust@q-logic.nl
T: 06 1274 4611

Neeltje Meeldijk
Associate / Senior Consultant Sales
M: n.meeldijk@q-logic.nl
T: 06 5207 2572

Kim de Waal
Associate / Senior Consultant Sales
M: k.dewaal@q-logic.nl
T: 06 2512 9797

Roger van Bemmelen
Associate / Senior Consultant Sales
M: r.vanbemmelen@q-logic.nl
T: 06 2221 4279

Paul de Fouw
Associate / Senior Consultant Sales
M: p.defouw@q-logic.nl
T: 06 5490 7977

Mark Jansink
Partner / Managing Consultant Sales
M: m.jansink@q-logic.nl
T: 06 29 23 91 75

Nynke de Groot
Partner / Managing Consultant IT
M: n.de.groot@q-logic.nl
T: 06 3178 6540

Bart Ghysels
Partner / Managing Consultant Technology
M: b.ghysels@q-logic.nl
T: 06 51 76 21 17

Jochum Dekker
Associate / Senior Consultant HR
M: j.dekker@q-logic.nl
T: 06 38431502

Amit Gopi
Associate / Senior Consultant Engineering
M: a.gopi@q-logic.nl
T: 0651443303

Rob Litjens
Managing Partner
M: r.litjens@q-logic.nl
T: 06 4302 0453

Mirjam Loenen
Partner / Managing Consultant Business Support
M: m.loenen@q-logic.nl
T: 06 2394 1975

Maaike Pijnaker
Associate / Senior Consultant Business Support
M: m.pijnaker@q-logic.nl
T: 06 5184 2800

Bas Feskens
Associate / Senior Consultant IT
M: b.feskens@q-logic.nl
T: 06 2973 8460

Casper Engel
Associate / Senior Consultant IT
M: c.engel@q-logic.nl
T: 06-29600994

Peter Calje
Partner in Business en Business Coach

Cathelijne Meijer
Partner / Managing Consultant Marketing & Communicatie
M: c.meijer@q-logic.nl
T: 06 4610 6979

Bonne van der Laan
Associate / Consultant Business Support
M: b.vanderlaan@q-logic.nl
T: 0649886684

Gert Bijker
Associate / Managing Consultant Engineering
M:g.bijker@q-logic.nl
T: 06 2923 9042

Marcel Toonen
Associate / Senior Consultant Sales & HR
M: m.toonen@q-logic.nl
T: 06 4171 7951

Marcel van Zwieten
Controller
M: m.van.zwieten@q-logic.nl
T: 06 4689 4295

Amanda Duin
Junior Recruitment Consultant Business Support
M: a.duin@q-logic.nl
T: 06 3737 5907

Susan Boode
Partner / Managing Consultant Operations & Supply Chain
M. s.boode@q-logic.nl
T: 06 2923 9054

Nathalie Tappin
Marketing Manager
M: n.tappin@q-logic.nl
T: 06 186 33176

Jeroen Dobber
Consultant Online Marketing
M: j.dobber@q-logic.nl
T: 06 3943 1811

Mayra Meeuwisse
Office Manager
M: m.meeuwisse@q-logic.nl
T: 06 1346 6703

Roderick Oosten
Associate / Consultant Engineering
M: r.oosten@q-logic.nl
T: 06 4841 1231

Maureen Jansen
Junior Recruitment Sales
M: m.jansen@q-logic.nl
T: 06 2322 1055