ONS TEAM

Onze coöperatie en mensen

Maak kennis met de consultants van Q-logic.
De consultants van Q-logic herken je. Ze zijn deskundig, ondernemend, doen dingen vaak net iets anders, slimmer en zijn altijd bereid om extra stappen te zetten voor opdrachtgevers en kandidaten. En daar zijn we trots op.

Mirjam Loenen
Partner/ Managing Consultant Business Support
M: m.loenen@q-logic.nl
T: 06 2394 1975
 

Maaike Pijnaker
Associate / Senior Consultant Business Support
M: m.pijnaker@q-logic.nl
T: 06 5184 2800
 

Yvette Drooger
Associate / Senior Consultant Business Support
M: y.drooger@q-logic.nl
T: 06 1077 2128
 

Amanda Duin
Junior Consultant Business Support
M: a.duin@q-logic.nl
T: 06 3737 5907
 

Jim Noordermeer
Junior Consultant
M: j.noordermeer@q-logic.nl
T: 06 5899 1067
 

Niek Tijhaar
Partner / Managing Consultant Finance
M: n.tijhaar@q-logic.nl
T: 06 4795 9439
 

Jordy Karlas
Associate / Consultant Finance
M: j.karlas@q-logic.nl
T: 06 14122355
 

Rob in ’t Zand
Associate / Senior Consultant Finance
M: r.intzand@q-logic.nl
T: 06 2985 2405
 

Koen van Geel
Partner / Managing Consultant Finance
M: k.vangeel@q-logic.nl
T: 06 5091 8144
 

Nick Robben
Associate / Consultant Finance
M: n.robben@q-logic.nl
T: 06 1882 8284
 

Jip Koese
Associate / Consultant Finance
M: j.koese@q-logic.nl
T: 06 5324 2658
 

Chuw Dan Hu
Partner / Managing Consultant Finance
M: c.hu@q-logic.nl

T: 06 365 37562
 

Reinier van Leeuwen
Partner / Managing Consultant Finance
M: r.vanleeuwen@q-logic.nl
T: 06 2833 1203
 

Milena Stoskovic
Associate / Consultant Finance
M: m.stoskovic@q-logic.nl
T: 06 4601 6397
 

Nelleke van der Horst
Partner / Managing Consultant Finance
M: n.vanderhorst@q-logic.nl
T: 06 5414 2881
 

Robert Bouman
Associate/ Consultant Finance
M: r.bouman@q-logic.nl
T: 06 3037 9197
 

Nynke de Groot
Partner / Managing Consultant IT
M: n.de.groot@q-logic.nl
T: 06 3178 6540
 

Bas Feskens
Associate / Senior Consultant IT
M: b.feskens@q-logic.nl
T: 06 2973 8460
 

Casper Engel
Associate / Senior Consultant IT
M: c.engel@q-logic.nl
T: 06 2960 0994
 

Sander van den Hoek
Associate / Senior Consultant IT
M: s.vandenhoek@q-logic.nl
T: 06 1138 8380
 

Neeltje Meeldijk
Associate / Senior Consultant Sales & Marketing
M: n.meeldijk@q-logic.nl
T: 06 5207 2572
 

Kim de Waal
Associate / Senior Consultant Sales & Marketing
M: k.dewaal@q-logic.nl
T: 06 2512 9797
 

Sita van de Koppel – Keilman
Partner/ Managing Consultant IT
M: s.keilman@q-logic.nl
T: 06 1486 4005
 

Ferdinand van de Koppel
Associate / Senior Consultant IT
M: f.vandekoppel@q-logic.nl
T: 06 2531 1292
 

Noor Pellikaan
Associate / Senior Consultant IT
M: n.pellikaan@q-logic.nl
T: +34 6 0541 5338
 

Jochum Dekker
Partner / Managing Consultant HR
M: j.dekker@q-logic.nl
T: 06 3843 1502
 

Koen van Dillen
Junior recruiter HRM
M: k.van.dillen@q-logic.nl
T: 06 2512 9797
 

Raymond Geurtjens
Associate / Consultant HRM
M: r.geurtjens@q-logic.nl
T: 06 5468 1748
 

Mark Jansink
Partner / Managing Consultant Sales
M: m.jansink@q-logic.nl
T: 06 2923 9175
 

Rob Litjens
Managing Partner
M: r.litjens@q-logic.nl
T: 06 4302 0453
 

Marcel van Zwieten
Controller
M: m.van.zwieten@q-logic.nl
T: 06 4689 4295

Vanessa Spreij
Officemanager
M: v.spreij@q-logic.nl
T: 06 4122 6826
 

Blijf op de hoogte!

Volg ons via onze social media kanalen en meld je aan voor onze nieuwsbrief.