WELKOM BIJ Q-LOGIC FINANCE

Finance recruiters waarop je kan rekenen

We begeleiden je naar onder andere de volgende functies (vast of interim):

  • Control (Financial Controller / Business Controller / Project Controller / Assistant Controller / Junior Controller)
  • Finance Manager
  • Finance Director / CFO
  • Accounting (AP/ AR / GL / Manager)
  • Analysis (Financial Analyst / Business Analyst)

Staat jouw functie hier niet tussen? Neem dan toch contact met ons op; we hebben een groot netwerk.

Wij vinden de werkgever die écht bij je past.

Wil je weten hoe we werken klik dan hier.

DE RECRUITERS VAN ONS FINANCE TEAM

Niek Tijhaar
Partner / Managing Consultant Finance
M: n.tijhaar@q-logic.nl
T: 06 4795 9439
  

Jordy Karlas
Associate / Consultant Finance
M: j.karlas@q-logic.nl
T: 06 14122355
  

Rob in ’t Zand
Associate / Senior Consultant Finance
M: r.intzand@q-logic.nl
T: 06 2985 2405
  

Chuw Dan Hu
Partner/ Managing Consultant Finance
M: c.hu@q-logic.nl
T: 06 3653 7562
  

Nelleke van der Horst
Partner / Managing Consultant Finance
M: n.vanderhorst@q-logic.nl
T: 06 5414 2881
  

Robert Bouman
Associate / Consultant Finance
M: r.bouman@q-logic.nl
T: 06 30 37 91 97
  

Reinier van Leeuwen
Partner / Managing Consultant Finance
M: r.vanleeuwen@q-logic.nl
T: 06 2833 1203
  

Milena Stoskovic
Associate/ Consultant Finance
M: m.stoskovic@q-logic.nl
T: 06 4601 6397
  

Koen van Geel
Partner / Managing Consultant Finance
M: k.vangeel@q-logic.nl
T: 06 5091 8144
 

Nick Robben
Associate / Consultant Finance
M: n.robben@q-logic.nl
T: 06 1882 8284
  

Jip Koese
Associate / Consultant Finance
M: j.koese@q-logic.nl
T: 06 5324 2658
  

“NUCHTERE AANPAK EN RUIME KENNIS VAN ONS BEDRIJF”

Niels van der Wel, Algemeen Directeur Inventum

Bekijk alle reviews van onze kandidaten

Blijf op de hoogte!

Volg ons via onze social media kanalen en meld je aan voor onze nieuwsbrief.