CONTACT

Wil je graag direct in contact komen met een van onze consultants? Zie hieronder alle contact gegevens van het gehele team van Q-logic met hun specialisatie erbij vermeld.

Je kunt ons uiteraard ook direct een bericht sturen of bellen naar ons hoofdkantoor in Amsterdam. Vertel ons waar je naar opzoek bent en we koppelen je direct aan de juiste consultant om je verder te helpen.

    Neem contact met ons op



    Onze coöperatie en mensen

    Maak kennis met de consultants van Q-logic.
    De consultants van Q-logic herken je. Ze zijn deskundig, ondernemend, doen dingen vaak net iets anders, slimmer en zijn altijd bereid om extra stappen te zetten voor opdrachtgevers en kandidaten. En daar zijn we trots op.

    Niek Tijhaar
    Partner / Managing Consultant Finance
    M: n.tijhaar@q-logic.nl
    T: 06 4795 9439

    Raymond van Bladel
    Partner / Managing Consultant Finance
    M: r.van.bladel@q-logic.nl
    T: 06 2934 9894

    Lucas Voordijk
    Partner / Managing Consultant Finance
    M: l.voordijk@q-logic.nl
    T: 06 1021 0516

    Reinier van Leeuwen
    Partner / Managing Consultant Finance
    M: r.vanleeuwen@q-logic.nl
    T: 06 2833 1203

    Josje van der Niet
    Associate / Senior Consultant Sales IT
    M: j.vanderniet@q-logic.nl
    T: 06 1541 4112

    Manon Onrust
    Partner / Managing Consultant Sales
    M: m.onrust@q-logic.nl
    T: 06 1274 4611

    Neeltje Meeldijk
    Associate / Senior Consultant Sales
    M: n.meeldijk@q-logic.nl
    T: 06 5207 2572

    Kim de Waal
    Associate / Senior Consultant Sales
    M: k.dewaal@q-logic.nl
    T: 06 2512 9797

    Roger van Bemmelen
    Associate / Senior Consultant Sales
    M: r.vanbemmelen@q-logic.nl
    T: 06 2221 4279

    Mark Jansink
    Partner / Managing Consultant Sales
    M: m.jansink@q-logic.nl
    T: 06 29 23 91 75

    Nynke de Groot
    Partner / Managing Consultant IT
    M: n.de.groot@q-logic.nl
    T: 06 3178 6540

    Rob Litjens
    Managing Partner
    M: r.litjens@q-logic.nl
    T: 06 4302 0453