Onze coöperatie en mensen

Q-logic is de enige arbeidsbemiddelaar, die opereert als een coöperatie. Wij geloven dat onze ervaren consultants, onze leden, het beste tot hun recht komen wanneer ze maximale vrijheid hebben om hun werk in te vullen. Bij Q-logic delen wij dezelfde passie, streven we iedere dag naar zeer tevreden klanten, maar laten we elkaar vrij om met een eigen strategie het maximale resultaat te behalen.
We doen dat met gedeelde faciliteiten, met een gezamenlijke verantwoordelijkheid en met volop ruimte voor individueel ondernemerschap. Ons motto is ‘Anders werken, samen groeien’. We kiezen voor deze innovatieve aanpak omdat die volgens ons het beste past in een tijd van grote veranderingen op de markt en de groeiende behoefte aan vrijheid, verantwoordelijkheid en zelfontplooiing.

Hieronder zie je onze mensen:

Ginny Abbink

Associate / Senior Consultant IT

M: g.abbink@q-logic.nl
T: 06 1585 5000

Bekijk mijn LinkedIn

Gert Bijker

Associate / Managing Consultant Engineering

M: g.bijker@q-logic.nl
T: 06 2923 9042

Bekijk mijn LinkedIn

Peter Calje

Partner in Business en Business Coach


Bekijk mijn LinkedIn

 

Laura Daamen

Associate / Senior Consultant Marketing & Intelligence

M: l.daamen@q-logic.nl
T: 06-41026955

 Bekijk mijn LinkedIn

Kim de Waal

Associate / Senior Consultant Sales

M: k.dewaal@q-logic.nl
T: 06 2512 9797

Bekijk mijn LinkedIn

Berend Diekhuis

Associate / Senior Consultant Finance 

M: b.diekhuis@q-logic.nl
T: 06 4304 3428

Bekijk mijn LinkedIn

Casper Engel

Associate / Senior Consultant IT

M: c.engel@q-logic.nl
T: 06-29600994

Bekijk mijn LinkedIn

Bas Feskens

Associate / Senior Consultant IT

M: b.feskens@q-logic.nl
T: 06 2973 8460

Bekijk mijn LinkedIn

Paul de Fouw

Partner / Managing Consultant Sales

M: p.defouw@q-logic.nl
T: 06 5490 7977 

Bekijk mijn LinkedIn

Nynke de Groot

Partner / Managing Consultant IT

M: n.de.groot@q-logic.nl
T: 06 3178 6540

Bekijk mijn LinkedIn

Peter Hagedoorn

Associate / Managing Consultant Sales

M: p.hagedoorn@q-logic.nl
T: 06 3717 1890

Bekijk mijn LinkedIn

Rob Litjens

Managing Partner / Managing Consultant Finance

M: r.litjens@q-logic.nl
T: 06 4302 0453

Bekijk mijn LinkedIn

Mirjam Loenen

Partner / Managing Consultant Business Support

M: m.loenen@q-logic.nl
T: 06 2394 1975

Bekijk mijn LinkedIn

Cathalijne Meijer

Partner / Managing Consultant Marketing & Communicatie

M: c.meijer@q-logic.nl
T: 06 4610 6979

Bekijk mijn LinkedIn

Maaike Pijnaker

Associate / Senior Consultant Business Support

M: m.pijnaker@q-logic.nl
T: 06 5184 2800

Bekijk mijn LinkedIn

Raymond van Bladel

Partner / Managing Consultant Finance

M: r.van.bladel@q-logic.nl
T: 06 2934 9894

Bekijk mijn LinkedIn

Bonne van der Laan

Junior Recruitment Consultant Business Support

M: b.vanderlaan@q-logic.nl
T: 06 - 49886684

Bekijk mijn LinkedIn

Josje van der Niet

Associate / Senior Consultant Sales IT

M: j.vanderniet@q-logic.nl
T: 06 1541 4112

Bekijk mijn LinkedIn

Freek van der Vliet

Associate / Senior Consultant Business Support

M: f.vandervliet@q-logic.nl
T: 06 4639 4440

Bekijk mijn LinkedIn

Reinier van Leeuwen

Associate / Senior Consultant Finance

M: r.vanleeuwen@q-logic.nl
T: 06 2833 1203

Bekijk mijn LinkedIn

Lucas Voordijk

Associate / Senior Consultant Finance

M: l.voordijk@q-logic.nl
T: 06 1021 0516

Bekijk mijn LinkedIn

Hannah Winkel

Associate / Senior Consultant Sales

M: h.winkel@q-logic.nl
T: 06 4840 9120

Bekijk mijn LinkedIn

Marcel van Zwieten

Financial Accountant

M: m.van.zwieten@q-logic.nl  
T: 06 4689 4295


Contact

Q-logic - Hoofdkantoor
Zekeringstraat 46
1014 BT AMSTERDAM

T: 0207601970
M: info@q-logic.nl

© Copyright 2017 Q-logic Algemene voorwaarden
OTYS Recruiting Technology
Q-logic gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close